Trening Funkcjonalny

Co daje Ci trening funkcjonalny?

100%

Spalania tłuszczu

100%

Świetne samopoczucie

100%

Super sylwetkę

200%

Ogólnej sprawności

Certyfikowani Trenerzy


Klaudia Szczęsna-Rzepecka


Matka trójki dzieci, motywatorka mam i nie tylko, założycielka fanpage na FB Klaudia Szczęsna-do it with me, trenerka personalna, cross, training for warriors, kettlebell, zawodniczka IFBB, Finalistka Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym.
Pięć lat temu, podjęła decyzję o zmianie swojego życia, skończyła swój wieloletni związek i wraz z dwójką dzieci zaczęła wszystko od zera. Z obecnym mężem i trenerem oraz trójką dzieci motywują na większą skalę, pokazując, że wszystko jest możliwe, czy w powrocie do formy, czy w podążaniu za marzeniami.
Zdobyła swój wymarzony zawód trenera i pomaga innym wracać do formy opierając się na swoim doświadczeniu. Po trzech ciążach pokazała, że można zrobić formę życia, porzucając na chwilę crossfit i występując na scenie zdołała dostać się do finału MP.
Pokazała również, że nie mając zupełnie nic oprócz dzieci i wsparcia partnera można osiągać sukcesy i spełniać swoje marzenia oraz przełamywać lęki.
Następnym jej wyzwaniem, idąc w ślady męża, będzie przełamywanie swoich kolejnych barier szykując się do 1/2 Iron Mana, czyli triathlonu.

FACEBOOK

Dariusz Rzepecki


Ojciec, mąż i człowiek z zasadami, który pomimo ciężkiego startu w dzieciństwie, uciekł za marzeniami do UK i od chłopaka sprzątającego ulice został trenerem, ratownikiem wodnym i ekspertem w suplementacji sportowej jeszcze w Londynie.
Tęsknota za krajem jednak była silniejsza i mimo, że nikt nie wierzył, że mu się uda on zakotwiczył się w Polsce na stałe i mimo obaw został jednym z pierwszych trenerów crossfitu w swoim mieście i zarażał pasją swoich podopiecznych.

Po niespełna dwóch latach pobytu w Polsce poznał Klaudię i szybko został tatą, co mimo dużych problemów w tamtym okresie zaprocentowało w przyszłości.
Darek wciąż rozwijał się jako trener oraz zawodnik crossfitu, ukończył w międzyczasie wiele kursów wraz z żoną i sam. Został coachem mentalnym kończąc profesjonalną szkołę coachingu w Krakowie, a w międzyczasie będąc mężem, ojcem i ojczymem szykował się do zawodów swojego życia IRON MAN, które ukończył w Barcelonie z bardzo dobrym wynikiem, co zachęciło go do kolejnych startów.

FACEBOOK

Czym jest Trening Funkcjonalny?