Klaudia Szczęsna-Rzepecka


Matka trójki dzieci, motywatorka mam i nie tylko, założycielka fanpage na FB Klaudia Szczęsna-do it with me, trenerka personalna, cross, training for warriors, kettlebell, zawodniczka IFBB, Finalistka Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym.
Pięć lat temu, podjęła decyzję o zmianie swojego życia, skończyła swój wieloletni związek i wraz z dwójką dzieci zaczęła wszystko od zera. Z obecnym mężem i trenerem oraz trójką dzieci motywują na większą skalę, pokazując, że wszystko jest możliwe, czy w powrocie do formy, czy w podążaniu za marzeniami.
Zdobyła swój wymarzony zawód trenera i pomaga innym wracać do formy opierając się na swoim doświadczeniu. Po trzech ciążach pokazała, że można zrobić formę życia, porzucając na chwilę crossfit i występując na scenie zdołała dostać się do finału MP.
Pokazała również, że nie mając zupełnie nic oprócz dzieci i wsparcia partnera można osiągać sukcesy i spełniać swoje marzenia oraz przełamywać lęki.
Następnym jej wyzwaniem, idąc w ślady męża, będzie przełamywanie swoich kolejnych barier szykując się do 1/2 Iron Mana, czyli triathlonu.

FACEBOOK